HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyabilirsiniz

 

 

Farklı Disiplinlerde Tam Uzmanlık

Sapka.org Yazılım ve Pazarlama alanındaki uzmanlıklarımızı birleştirebildiğimiz bir projedir. 20 yılı aşan sektör deneyimiz aynı zamanda işimiz için hala öğrenme heyecanımızı canlı tutuyor olmamız, her yeni projeye yeni bir bakışla başlamamıza vesile oluyor. Çözüm ortaklığımızdan memnun olan ve bizi tercih eden değerli işletmelerimize teşekkür ediyoruz..

İŞİMİZ EN İYİ BİLDİĞİMİZ...

 
Emin Ellerde Olduğunuzu Bilin İstedik...
...

ZAFER YILDIRIM

Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden onur derecesi ile mezun oldum. 1997 yılından bu yana bilgi teknolojileri alanında çalışmaktayım. Bugüne kadar yüzlerce kurum ve kuruluşa kurumsal web siteleri, e-ticaret yazılımları (B2B-B2C-Marketplace), ERP yazılımları, iş zekası yazılımları, otomasyon yazılımları ve entegrasyon yazılımları geliştirmenin yanısıra e-ticaret, SEO, dijital pazarlama danışmanlığı ve eğitmenlik hizmetleri verdim. Sizleri de yıllardır geliştirdiğimiz SAPKA.ORG NoCode teknolojimiz ile tanıştırmak istiyorum.

...

TÜLAY YILDIRIM

Marmara Üniversitesi'nde Ekonomi lisans eğitimi aldım. 2000 yılından bu yana çeşitli sektörlerde satış ve pazarlama yöneticisi olarak çalıştım. 2010' dan itibaren Marka Yönetimi, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında çalışmalarımı yoğunlaştırdım. Şubat 2022 'de İstanbul Aydın Üniversitesi' nde Dijital Pazarlama Yüksek Lisans Bölümü'nden mezun oldum.  Halen İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde lisans  eğitimime devam ediyorum. Aynı zamanda yazılım desteği verdiğimiz firmaların sektörlerine ve iş süreçlerine özel satış, pazarlama, marka ve iletişim eğitimleri geliştiriyorum. 

Yeniliklerden Haberdar Olun

Web Tasarım Sapka.org   ©